نگهداشت سرمایه انسانی در بیست و چهارمین همایش عرصه یادگیری

این همایش با موضوع درس‌آموخته‌های نگهداشت سرمایه انسانی در روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

بیست و چهارمین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی با موضوع درس‌آموخته‌های نگهداشت سرمایه انسانی در روزهای ۶ و ۷ شهریورماه ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

به گزارش سرمایه ملی از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، روز دوم این همایش به تور بازدید و کارگاه های آموزشی در کارخانه نوآوری آزادی و ضیافت متخصصان منابع انسانی، اختصاص دارد.

از محورهای این همایش دو روزه می‌توان به نگهداشت سرمایه های انسانی در شرکت های نوپا، خلاق و دانش بنیان؛ نقش فناوری ها و هوش مصنوعی در نگهداشت سرمایه انسانی و چالش های توسعه مدیران در سازمان ها اشاره کرد.

سازوکارهای ایجاد محیط کار آرمانی رشد و توسعه؛ سیاست های نوین جبران خدمات و نگهداشت نیروهای مستعد و خبره سازمانی با رویکرد تعادل کار و زندگی از دیگر محورهای بیست و چهارمین همایش عرصه یادگیری است.

در این همایش همچنین به ایجاد شهروند سازمانی در سازمان ها؛ ارتقاء معیشت و شانیت کارکنان و خروج متخصصین و چالش‌های نگهداشت پرداخته می‌شود.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با دبیرخانه این همایش تماس حاصل کنند؛

نشانی دبیرخانه: تهران، خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان ایرانشناسی، شهرک والفجر، کوچه نهم
تلفن مستقیم :۸۸۶۰۴۳۱۵- ۸۸۶۰۴۲۸۶، ۸۸۶۰۴۲۲۲ داخلی (۳۱۵۱-۳۱۳۰-۳۱۷۲-۳۱۴۲)
نمابر: ۸۸۶۰۴۲۸۳
همراه: ۰۹۱۲۵۸۳۸۸۹۵
وبسایت: https://hrd-conf.imi.ir/fa
ایمیل: conf@imi.ir


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=12436
نظرات کاربران :