سرمایه‌ای در جریان

تامین مالی جمعی شرکت گیلک دانه نوید کلید خورد

این شرکت جهت تامین سرمایه در گردش خود قصد دارد اقدام به تامین مالی ۲۵۰ میلیارد ریالی با پرداخت سود مشارکت سالیانه ۳۰ درصدی کند.

تامین مالی جمعی شرکت گیلک دانه نوید با هدف تولید خوراک آبزیان توسط شرکت تامین سرمایه تمدن آغاز شد.

به گزارش سرمایه ملی از مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن، ارزش تامین مالی ۲۵میلیارد تومان با نرخ سود ۳۰درصد سالانه که به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

تضامین طرح، ضمانت نامه تعهد پرداخت و دریافت چک صیادی برابر اصل و فرع مبلغ تامین مالی است.

حداقل مبلغ سرمایه گذاری یکصد میلیون ریال و مدت سرمایه گذاری نیز ۱۲ ماه تعیین شده است.

شرکت گیلک دانه نوید (سهامی خاص) به‌عنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت نوید مرغ گیلان (سهامی خاص) با شناسه ملی ۱۴۰۰۵۶۶۴۳۵۴ در تاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ به‌صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ۱۹۶۶۰ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی رشت به ثبت رسید و متعاقبا در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ شروع به بهره‌برداری کرده است. فعالیت اصلی شرکت تولید و فروش انواع دان و خوراک دام و طیور است.

شرکت گیلک دانه نوید (سهامی خاص) در راستای حمایت از تولیدات داخلی و کاهش هزینه‌های مربوط به واردات خوراک با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا خط تولید خوراک اکسترود و پلت خود را، هرکدام با ظرفیت ۲۰ تن در ساعت، راه‌اندازی کرد.

هدف این شرکت علاوه بر تامین نیاز مزارع پرورشی خود، تولید خوراکی با کیفیت و متناسب با نیاز پرورش‌دهندگان با بهره‌گیری از مشاورین و متخصصین زبده و همچنین تجارب به‌دست‌آمده طی سال‌های متوالی در امر تغذیه و پرورش آبزیان و طیور است.

این شرکت جهت تامین سرمایه در گردش (خرید مواد اولیه) مورد نیاز خود قصد دارد با تامین مالی ۲۵۰ میلیارد ریالی از طریق سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد و با پرداخت سود مشارکت سالیانه ۳۰ درصدی اقدام به توسعه شرکت کند.

برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه کنید.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=13882
نظرات کاربران :