کلوت امدادی به ناوگان مکث‌موتور پیوست (+تصاویر)

مکث‌موتور که در حال حاضر با خودروهای کلوت و تیارا در بازار حضور دارد، برای آسودگی خاطر مشتریان و گسترش خدمات امداد سیار و جاده‌ای خود، پیکاپ کلوت را نیز به ناوگان امدادخودرو اضافه کرد.

با تجهیز و آماده‌سازی تعدادی از خودروهای کلوت، فعالیت این پیکاپ آفرودی نیز در ناوگان امداد خودرو مکث‌موتور آغاز شد.

به گزارش نگاه اقتصادی، شرکت مکث‌موتور که در حال حاضر با خودروهای کلوت و تیارا در بازار حضور دارد، جهت آسودگی خاطر مشتریان محترم و گسترش خدمات امداد سیار و جاده‌ای، پیکاپ کلوت را نیز به ناوگان امداد خودرو اضافه کرد.

انتخاب خودرو کلوت مکث‌موتور به عنوان یک پیکاپ دودیفرانسیل برای امدادخودرو، علاوه بر ارائه فضای مناسب جهت حمل ابزار و تجهیزات مورد نیاز امداد سیار، قابلیت خدمت‌رسانی در شرایط نامساعد جوی و مناطق صعب‌العبور را نیز میسر کرده است. این پیکاپ آفرودی مجهز به پیشرانه ۲.۴ لیتر توربوشارژ میتسوبیشی به قدرت ۲۱۵ اسب بخار و گشتاور ۳۲۰ نیوتن‌متر است که در دو نوع دنده‌ای و اتوماتیک (با گیربکس شش‌سرعته) به بازار عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است که خدمات امداد خودرو شرکت مکث‌موتور در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، قزوین و قائمشهر ارائه می‌شود و البته به‌زودی و با افزایش تعداد ناوگان، امکان ارائه خدمات در شهرهای دیگر نیز فراهم خواهد شد. مشتریان محترم مکث‌موتور می‌توانند در صورت نیاز، از طریق تماس با شماره تلفن ۱۶۶۰ جهت ثبت درخواست امداد خودرو اقدام کنند.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=14306
نظرات کاربران :