مشارکت برتر، تکنولوژی برتر

آغاز تامین مالی جمعی «توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان»

توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان در نظر دارد مبلغ ۲۵۰میلیارد ریال تأمین مالی کرده و نسبت به پرداخت سود مشارکت ۳۰ درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام کند.

شرکت تامین سرمایه تمدن پویش تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گسترایرانیان را کلید زد.

به گزارش سرمایه ملی از مدیریت ارتباطات و رسانه تامین سرمایه تمدن، تامین مالی جمعی شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان با هدف خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال آغاز شد.

تضامین این تامین مالی ضمانت نامه تعهد پرداخت بانکی برابر با اصل و فرع مبلغ تامین مالی و ظهرنویسی چک های پرداخت اقساط توسط تمامی اعضاء هیئت مدیره است.

مدت سرمایه گذاری ۱۲ ماه و سود مشارکت دراین طرح ۳۰درصد سالانه که به صورت ماهیانه پرداخت خواهد شد.

همچنین حداقل مبلغ سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون ریال است.

شرکت توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان از سال ۱۳۹۳ با همکاری افرادی مجرب تاسیس شد. این شرکت در زمینه تهیه و توزیع لوازم خانگی به صورت گسترده در سطح کشور مشغول به فعالیت است.

این مجموعه با ثبت برند بنس نقطه عطفی در کارنامه کاری خود رقم زد و با طراحی و ارائه انواع محصولات خانگی برگ زرینی به افتخارات خود افزود. این مجموعه در تمامی نقاط ایران دارای شبکه خدمات پس از فروش و عاملین توزیع است.

این شرکت در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ به ترتیب درآمدی حدودا ۲۲۲ میلیارد تومان و ۴۸۶ میلیارد تومان را رقم زده است که رشد چشمگیری را نشان می‌دهد. توسعه تجارت ثنا گستر ایرانیان در نظر دارد با تأمین سرمایه در گردش خرید و فروش انواع لوازم برقی، الکترونیکی و خانگی، از طریق سکوی تأمین مالی جمعی آی‌بی‌کراد مبلغ ۲۵۰ میلیارد ریال تأمین مالی کردهو از این طریق نسبت به پرداخت سود مشارکت ۳۰ درصد سالیانه به سرمایه‌گذاران اقدام کند.

برای مشارکت در این طرح و دریافت اطلاعات بیشتر به سامانه آی بی کراد و یا شعب سوپر مارکت مالی مراجعه کنید.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=13876
نظرات کاربران :