آغاز پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف (خانومی)

فرصت سرمایه گذاری در این طرح به مدت ۴ روز است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد وپنجاه میلیون ریال تعیین شده است.

پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف (خانومی) به ارزش ۱۵۰میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش سرمایه ملی از مدیریت ارتباطات و رسانه، شرکت تامین سرمایه تمدن در راستای تامین سرمایه در گردش، پویش تامین مالی جمعی شرکت تجارت خلاق هدف را استارت زد.

تامین سرمایه در گردش شرکت تجارت خلاق هدف (خانومی) جهت توسعه تولید و فروش فروشگاه اینترنتی خانومی انجام می‌پذیرد.

فرصت سرمایه گذاری در این طرح به مدت ۴ روز است که حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری یکصد وپنجاه میلیون ریال تعیین شده است.

دوره این سرمایه گذاری ۱۲ماهه بوده و نرخ سود مشارکت ۲۹درصد سالیانه که به صورت ماهیانه به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) در مسیر رشد و توسعه خود، به دقت بازار جهانی و ترندهای روز دنیا را تحت نظر دارد.

با توجه به ترند شدن آنلاین‌شاپ‌های محصولات آرایشی بهداشتی و ظرفیت فراوان بازار ایران در این حوزه، شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) تصمیم به شراکت با فروشگاه اینترنتی خانومی گرفت و با استفاده از منابع خود و همچنین تیم قوی و متخصص فنکام، سعی در توسعه پرشتاب‌تر این آنلاین‌شاپ داشت.

شرکت تجارت خلاق هدف (هلدینگ فنکام) در قالب مشورت و نظارت بر مجموعه پرطرفدار خانومی، آن را در رسیدن به اهدافش یاری می‌کند.

فروشگاه اینترنتی خانومی فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به فروش اینترنتی مجموعه کاملی از بهترین های لوازم آرایشی بهداشتی اقدام کرده است.

شرکت تجارت خلاق هدف جهت تامین سرمایه در گردش مورد نیاز خود قصد دارد با تامین مالی ۱۵۰میلیارد ریالی از طریق سکوی تامین مالی جمعی آی بی کراد و با پرداخت سود مشارکت سالیانه ۲۹ درصدی اقدام به توسعه تولید و فروش فروشگاه اینترنتی خانومی کند.

تامین سرمایه تمدن با دسترسی به شبکه گسترده سرمایه‌‌گذاران حقیقی و حقوقی، امکان تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های کوچک‌، متوسط و فناورمحور را دارد.

در این راستا، شرکت‌هایی که برای توسعه کسب‌ وکار نیازمند تأمین مالی هستند، می‌‌توانند از طریق سکوی تأمین مالی جمعی «آی‌بی‌کراد» به نشانی ibcrowd.ir اقدام به تأمین مالی کنند.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=13794
نظرات کاربران :