برگزاری بیست و سومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی

سازمان مدیریت صنعتی بیست و سومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی را برگزار می‌کند.

برگزاری بیست و سومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی

بیست و سومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی به صورت آنلاین و حضوری (محدود) با مشارکت اساتید، صاحبنظران، متخصصین وسخنرانان بین‌المللی و داخلی ۲۱ و۲۲ مهر ماه ۱۴۰۰ در سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.

به گزارش سرمایه ملی، این کنفرانس با هدف حرفه ای کردن فضای مدیریت منابع انسانی کشور و ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی‌ و پژوهشی این حوزه و همچنین نهادینه کردن مباحث نوین توسعه منابع انسانی در سازمان‌ها و بنگاه‌ها برگزار می شود.

به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات در حوزه توسعه منابع انسانی و همفکری پیرامون راه حل ها برای چالش های منابع انسانی کسب وکار، الگو برداری از برترین‌ها و ‌شبکه‌سازی در حوزه توسعه منابع انسانی سازمان ها و شرکت‌ها از دیگر اهداف برگزاری این همایش است.

از جمله موضوعات محوری این کنفرانس می توان به “مدیریت منابع انسانی در گام دوم انقلاب” ، “حکمرانی هوشمند وتاثیر آن در حوزه های مدیریت منابع انسانی”، “نقش مدیریت منابع انسانی در بکارگیری نسل های سازمانی با تمرکز بر دهه هفتادی ها”، “هوشمندسازی و تاثیر تکنولوژی دیجیتال درحوزه های مدیریت منابع انسانی” و”مدیریت منابع انسانی و تغییر فرهنگ سازمانی” اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌‌توانند برای شرکت در همایش مذکور و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش به شماره تلفن:۸۸۶۰۴۲۲۲ (داخلی‌‌های ۳۱۴۲-۳۰۱۶-۳۱۵۱-۳۱۷۲)؛ خط مستقیم: ۸۸۶۰۴۳۱۵- ۸۸۶۰۴۲۸۶ و یا شماره‌همراه ۰۹۱۲۵۸۳۸۸۹۵ تماس بگیرند یا از طریق وب‌سایت http://hrdconf.ir اقدام به ثبت‌نام کنند.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=11787
نظرات کاربران :