تقدیر رییس.جمهور از رئیس‌کل بیمه مرکزی برای کسب رتبه اول دستگاهی در ارزیابی الکترونیکی‌شدن خدمات

روحانی از خدمات شایسته بیمه مرکزی در راستای گسترش خدمات الکترونیک در صنعت بیمه با اهدای لوح تقدیر از تلاش های غلامرضا سلیمانی و همکاران برای تکمیل زیرساخت های دولت الکترونیک، قدردانی کرد.

تقدیر رییس.جمهور از رئیس‌کل بیمه مرکزی برای کسب رتبه اول دستگاهی در ارزیابی الکترونیکی‌شدن خدمات

رییس‌جمهوری اسلامی ایران، امروز در آیین رونمایی سامانه‌های توسعه دولت الکترونیک از رییس‌کل بیمه مرکزی تقدیر کرد.

به گزارش سرمایه ملی از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری، روز سه شنبه در آیین رونمایی از سامانه‌های توسعه دولت الکترونیک با تشریح مجموعه فعالیت های انجام گرفته این حوزه در دولت تدبیر و امید، افزود: امروز به دلیل مصوباتی که در اجرای فناوری‌های اطلاعات داشتیم برای دولت و ملت بزرگ ایران روز مبارکی بود.

وی با بیان این مطلب که بیستمین جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات کشور با محوریت ارتقای سطح خدمات رسانی الکترونیکی برگزار شده، خاطرنشان کرد: ما اعتقاد داریم که زندگی مردم باید برمبنای شرایط نوین جهانی پایه ریزی شود.

رئیس جمهوری در عین حال تاکید کرد:‌ زندگی مردم، امروز کاملا متحول شده و شرایط قبلی و سنتی دستخوش تغییر شده و خوشبختانه با تلاش این دولت، هوشمند سازی دامنه بسیار وسیع تری را به خود گرفته و فعالانه به پیش می رود.

در این مراسم، روحانی از خدمات شایسته بیمه مرکزی در راستای گسترش خدمات الکترونیک در صنعت بیمه با اهدای لوح تقدیر از تلاش های غلامرضا سلیمانی و همکاران برای تکمیل زیرساخت های دولت الکترونیک، قدردانی کرد.

وی در این لوح از دولت الکترونیک و هوشمند به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید یاد کرد.

همچنین در این لوح سپاس آمده است که برای تحقق این هدف، اقدامات مناسبی در ایجاد زیر ساخت و سکوهای خدماتی به منظور تسریع در خدمت رسانی به مردم و شفافیت انجام شده است.

شایان ذکر است در پایان این نشست رییس‌جمهور از کسب رتبه اول دستگاهی توسط بیمه مرکزی در ارزیابی الکترونیکی شدن خدمات تقدیر کرد.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=11710
نظرات کاربران :