سه اولویت ناوگان ملی در بندر چابهار

مدیرعامل کشتیرانی ج.ا.ا، تسهیل فرآیند حمل‌ونقل، ارائه قیمت‌های رقابتی و افزایش مسیر‌های حمل کانتینری را سه اولویت ناوگان ملی در بندر چابهار اعلام کرد.

مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران چهارشنبه ١٩ آذر ماه با حضور در بندر راهبردی چابهار از اسکله، زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات این بندر بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ملی به نقل از مانا، دیدار و گفت‌وگوی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با مدیرکل اداره بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از جمله برنامه‌های این سفر بود که طرفین پیرامون قابلیت‌ها و پتانسیل‌های بندر چابهار و مشارکت دو جانبه، بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تسهیل فرایند حمل کانتینری، ارائه قیمت‌های حمل دریایی رقابتی در مقایسه با سایر خطوط کشتیرانی و نیز افزایش مسیرهای حمل کانتینری به مقاصد بنادر منطقه قول مساعد داد.

افزایش free time و هزینه‌های حمل کانتینرها در مقصد برای کانتینرهای صادراتی و ترانزیتی و همچنین تامین کانتینر خالی و در نهایت کاهش بوروکراسی اداری و انعطاف در صدور بارنامه و ترخیصیه‌ها با توجه به نیاز مشتریان در شرایط کنونی از جمله مواردی بود که در این دیدار مطرح شد.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران همچنین با فرماندهان و دریانوردان کشتی دیدار و گفت‌وگو کرد.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=11639
نظرات کاربران :