دریافت خدمات غیرحضوری پیشخوان دولت با اپلیکیشن سکه

برای‌ اولین‌بار در کشور امکان دسترسی به سامانه «پیشخوان هوشمند» از طریق «اپلیکیشن سکه به‌پرداخت ملت» فراهم شد.

امکان دسترسی به سامانه «پیشخوان هوشمند» از روز دوشنبه سوم آذرماه برای دریافت آنلاین خدمات دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی از طریق «اپلیکیشن سکه به‌پرداخت ملت» در جهت سلامتی هموطنان عزیز فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ملی از روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، بر اساس این سرویس که برای نخستین‌بار در کشور و با توجه به ابلاغیه ستاد مبارزه با کرونا و بیانیه رییس‌جمهور با همکاری اپراتور آی‌تی‌ساز راه‌اندازی شده است، هموطنان عزیز می‌توانند با ورود به قسمت پیشخوان هوشمند در اپلیکیشن سکه شرکت “به پرداخت ملت” و انتخاب نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان به محل زندگی یا کار خود، کلیه درخواست‌های مربوط به خدمات این دفاتر اعم از استعلام و پرداخت عوارض خودرو، تاییدیه تحصیلی، خدمات پذیرفته‌شدگان تحصیلات تکمیلی، ثبت نام و احراز هویت سجام، سهام عدالت، انواع اعتبارسنجی، آی‌تی بیمه و آی‌تی بورس، آی‌تی سیم، سرویس‌های اپراتورهای ارتباطی، آی‌تی ثبت و خدمات هوشمند قوه قضاییه و… را به‌صورت آنلاین و شبانه‌روزی دریافت کنند که نتیجه آن از طریق پیامک به آن‌ها اعلام شده یا بنا بر ضرورت به آدرس پستی آن‌ها ارسال می‌شود.

همچنین برای دسترسی هموطنان به خدمات، امکان احراز هویت افراد نیز در این سامانه به‌صورت غیرحضوری و آنلاین توسط شبکه دفاتر پیشخوان وجود دارد.

لازم به ذکر است؛ در این مدت خدمات جدید این سامانه (پیشخوان هوشمند) در اپلیکیشن سکه به‌پرداخت ملت به هموطنان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

یادآور می‌شود برنامه موبایلی سکه را می‌توانید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر مانند بازار، سیبچه و… یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری (#۲*۷۴۱*) و همچنین از طریق وب‌سایت رسمی شرکت به‌پرداخت ملت به آدرس www.behpardakht.com دریافت کنید.


لینک کوتاه : http://sarmaayehmelli.ir/?p=11628
نظرات کاربران :